SLVU2.8-8BTG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLVU2.8-8BTG
JLCPCB Part #
C1847673
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 100nA 17V 2.6pF 2.8V 30A@8/20us 3V 750W@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOIC-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS