SL1002A600SM
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SL1002A600SM
JLCPCB Part #
C315980
Package
SMD
Description
-40℃~+90℃ 1.2kV 1.2pF 2 4.1mm 5kA 6.2mm 6.2mm 6.2mm 600V SMD Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS