SJ6012NRP
MFR.Part #
SJ6012NRP
JLCPCB Part #
C17647278
Package
TO-263
Description
-40℃~+150℃ 1 SCR 1.5V 1.6V 12A 20mA 600V 60mA TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS