SJ6010VTP
MFR.Part #
SJ6010VTP
JLCPCB Part #
C17219373
Package
TO-251AA
Description
-40℃~+150℃ 1 SCR 1.5V 1.6V 10A 15mA 30mA 600V TO-251AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS