SJ6010V1TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SJ6010V1TP
JLCPCB Part #
C17634746
Package
TO-251AA
Description
-40℃~+150℃ 1.6V 10A 200uA 30mA 600V 800mV TO-251AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS