SJ6010DS2RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SJ6010DS2RP
JLCPCB Part #
C3615153
Package
TO-252(DPAK)
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.6V 10A 200uA 30mA 600V 800mV TO-252(DPAK) Thyristors (SCR)/Modules ROHS