SESD1004Q4UG-0030-088
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SESD1004Q4UG-0030-088
JLCPCB Part #
C1975555
Package
DFN-10(1x2.5)
Description
-55℃~+125℃ 0.3pF 13V 2.2A@8/20us 25nA 7V 8.8V ESD Four channels IEC 61000-4-2 Unidirectional DFN-10(1x2.5) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS