SDP0120T023G5RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SDP0120T023G5RP
JLCPCB Part #
C2667371
Package
SOT-23-5
Description
12V 30mA 4V 7.8pF SOT-23-5 Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS