S6010VS2TP
MFR.Part #
S6010VS2TP
JLCPCB Part #
C17323290
Package
TO-251
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 10A 200uA 600V 6mA 800mV TO-251 Thyristors (SCR)/Modules ROHS