S6010NS2TP
MFR.Part #
S6010NS2TP
JLCPCB Part #
C17475851
Package
TO-263
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 10A 200uA 600V 6mA 800mV TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS