S6006NS3TP
MFR.Part #
S6006NS3TP
JLCPCB Part #
C17694395
Package
TO-263
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 500uA 600V 6A 800mV 8mA TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS