S6004DS1RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
S6004DS1RP
JLCPCB Part #
C17594024
Package
TO-252
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 4A 4mA 50uA 600V 800mV TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS