S4010NS3RP
MFR.Part #
S4010NS3RP
JLCPCB Part #
C17344291
Package
TO-263
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 10A 400V 500uA 800mV 8mA TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS