S4008VS2TP
MFR.Part #
S4008VS2TP
JLCPCB Part #
C17343773
Package
TO-251
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 400V 6mA 800mV 8A TO-251 Thyristors (SCR)/Modules ROHS