S4006NS3RP
MFR.Part #
S4006NS3RP
JLCPCB Part #
C17493083
Package
TO-263
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 400V 500uA 6A 800mV 8mA TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS