RXEF185-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
RXEF185-2
JLCPCB Part #
C2153994
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
1.85A 12.6s 190mΩ 3.04W 3.7A 3.7A 5.1mm 72V 80mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS