QJ8006NH4RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
QJ8006NH4RP
JLCPCB Part #
C3615001
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.3V 35mA 35mA 6A 800V TO-263(D2PAK) Thyristors (SCR)/Modules ROHS