Q8012NH5RP
MFR.Part #
Q8012NH5RP
JLCPCB Part #
C17688382
Package
TO-263
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 12A 50mA 50mA 800V TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS