Q8012NH2RP
MFR.Part #
Q8012NH2RP
JLCPCB Part #
C17411765
Package
TO-263
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 10mA 12A 15mA 800V TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS