Q8008NH4RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
Q8008NH4RP
JLCPCB Part #
C17379051
Package
TO-263
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 35mA 35mA 800V 8A TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS