Q6010N5RP
MFR.Part #
Q6010N5RP
JLCPCB Part #
C17447248
Package
TO-263
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 10A 50mA 50mA 600V TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS