PESD0402-140
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
PESD0402-140
JLCPCB Part #
C10662
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 0.25pF 10uA 14V 40V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 0402 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS