P4SMA400CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P4SMA400CA
JLCPCB Part #
C1973431
Package
DO-214AC
Description
-65℃~+150℃ 1uA 285V 285V 400W@10/1000us 414A@10/1000us 414V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS