P4KE300CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P4KE300CA-B
JLCPCB Part #
C1667050
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 300V 368V 4.8A@10/1000us 482V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS