P3500S3NLRP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P3500S3NLRP
JLCPCB Part #
C3225300
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
450pF 4V 50mA DO-214AB(SMCJ) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS