P2300GBLRP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P2300GBLRP
JLCPCB Part #
C2667401
Package
DO-204AC
Description
150mA 190V 260V 30pF 5V 5uA 80A DO-204AC Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS