P1553ABL60
MFR.Part #
P1553ABL60
JLCPCB Part #
C1540430
Package
TO-220
Description
130V 150mA 180V 5uA 60pF、95pF 80A 8V TO-220 Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS