P1504UBLRP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P1504UBLRP
JLCPCB Part #
C2667649
Package
SMD-6P
Description
150mA 180V、360V 4V 55pF、95pF 80A SMD-6P Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS