P1500SBLRP
MFR.Part #
P1500SBLRP
JLCPCB Part #
C2650137
Package
DO-214AA
Description
140V 150mA 180V 2.2A 4V 55pF 5uA 80A DO-214AA Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS