P1500SALRP
MFR.Part #
P1500SALRP
JLCPCB Part #
C151189
Package
SMB(DO-214AA)
Description
150mA 180V 40pF 45A 4V SMB(DO-214AA) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS