P1500Q22CLRP
MFR.Part #
P1500Q22CLRP
JLCPCB Part #
C2667563
Package
QFN-2(3x3)
Description
100A 140V 150mA 180V 55pF 5V 5uA QFN-2(3x3) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS