P1500Q12BLRP
MFR.Part #
P1500Q12BLRP
JLCPCB Part #
C3225170
Package
QFN-2(3x3)
Description
150mA 180V 40pF 5V 80A QFN-2(3x3) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS