P1500GALRP
MFR.Part #
P1500GALRP
JLCPCB Part #
C2667313
Package
DO-204AC
Description
140V 150mA 180V 40pF 45A 5V 5uA DO-204AC Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS