P1500FNLYP
MFR.Part #
P1500FNLYP
JLCPCB Part #
C1540494
Package
TO-262M-2
Description
140V 180V 2.2A 450pF 4V 50mA 5uA TO-262M-2 Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS