P1500EBLRP1
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P1500EBLRP1
JLCPCB Part #
C2667472
Package
TO-92-2
Description
140V 150mA 180V 2.2A 4V 55pF 5uA 80A TO-92-2 Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS