P1500EBL
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P1500EBL
JLCPCB Part #
C3225308
Package
TO-92-3
Description
150mA 180V 4V 55pF 80A TO-92-3 Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS