P0080SBLRP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P0080SBLRP
JLCPCB Part #
C223945
Package
DO-214AA
Description
-40℃~+85℃ 150pF 2.2A 25V 4V 50mA 5uA 6V 80A DO-214AA Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS