P0080Q12BLRP
MFR.Part #
P0080Q12BLRP
JLCPCB Part #
C3224956
Package
QFN-2(3x3)
Description
25V 50mA 55pF 5V 80A QFN-2(3x3) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS