P0080EBL
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P0080EBL
JLCPCB Part #
C1540308
Package
TO-92-2
Description
150pF 2.2A 25V 4V 50mA 5uA 6V 80A TO-92-2 Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS