NANOASMDCH035F/30-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
NANOASMDCH035F/30-2
JLCPCB Part #
C3761973
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 1.75A 2.2Ω 200ms 20A 30V 350mA 400mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS