LVR075K-1
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LVR075K-1
JLCPCB Part #
C1562663
Package
Plugin
Description
1.5A 18s 2.55W 265V 316mΩ 7.5A 750mA 839mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS