LTKAK10-076C-TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LTKAK10-076C-TP
JLCPCB Part #
C1665815
Package
SMTO-218
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 10uA 140V 6500pF 76V 95V Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS