LJ6008V8TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LJ6008V8TP
JLCPCB Part #
C17436524
Package
TO-251AA
Description
-40℃~+150℃ 1.3V 20mA 25mA 600V 8A TO-251AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS