LJ6006D8TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LJ6006D8TP
JLCPCB Part #
C17409821
Package
TO-252
Description
-40℃~+150℃ 1.2V 20mA 25mA 600V 6A TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS