LJ6004V8TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LJ6004V8TP
JLCPCB Part #
C17396707
Package
TO-251AA
Description
-40℃~+150℃ 1.3V 20mA 20mA 4A 600V TO-251AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS