LCFE121002A500TG
MFR.Part #
LCFE121002A500TG
JLCPCB Part #
C2662224
Package
SMD-6P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10MΩ 2 4Ω 50Ω@100MHz 5V SMD-6P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS