LCFE121002A350TG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LCFE121002A350TG
JLCPCB Part #
C2662234
Package
SMD-6P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10MΩ 2 35Ω@100MHz 4Ω 5V SMD-6P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS