LCF121002C900TG
MFR.Part #
LCF121002C900TG
JLCPCB Part #
C2662233
Package
SMD-4P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 150mA 2 4Ω 90Ω@100MHz SMD-4P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS