LCF121002A900TG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LCF121002A900TG
JLCPCB Part #
C2662238
Package
SMD-4P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2 4Ω 90Ω@100MHz SMD-4P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS