LCF080602B750TG
MFR.Part #
LCF080602B750TG
JLCPCB Part #
C2662237
Package
SMD-4P,0.8x0.6mm
Description
-40℃~+85℃ 110mA 2 5Ω 75Ω@100MHz SMD-4P,0.8x0.6mm Common Mode Filters ROHS